Producenci
Zaloguj się

WAHOO ELEMNT BOLT GPS BIKE COMPUTER

Dostępność: na stanie
Cena: 999,00 zł 999.00
ilość szt.
Zyskujesz 19 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: WFCC3BLK 850010131030

Opis

FUNKCJE

NOWY! SPECJALISTYCZNA INTEGRACJA CZUJNIKÓW ANGI
ELEMNT BOLT współpracuje z aplikacją Specialized Ride, aby obsługiwać alerty z detektora zderzeń Specialized ANGi. Jeśli ANGi wykryje potencjalną awarię, na wyświetlaczu Wahoo pojawi się licznik czasu. W przypadku, gdy kierowca jest w porządku i nie musi wzywać pomocy, ostrzeżenie może zostać anulowane z samego komputera.
NOWY! INTEGRACJA E-ROWERÓW ANT + LEV
ELEMNT BOLT współpracuje z kompatybilnymi rowerami elektrycznymi ANT + LEV, w tym Giant i Specialized, aby wyświetlać określone informacje o rowerze elektrycznym, takie jak żywotność baterii, tryb wspomagania prądu, pozostały zasięg i więcej bezpośrednio na ekranie komputera rowerowego.
KONFIGURACJA APLIKACJI ELEMNT COMPANION
Bezpłatna aplikacja ELEMNT Companion bez wysiłku prowadzi użytkownika przez konfigurację krok po kroku, dzięki czemu można bez wysiłku tworzyć niestandardowe profile użytkowników, śledzić wydajność, aktualizować mapy i oprogramowanie sprzętowe oraz udostępniać dane jazdy.
POŁĄCZENIE BEZPRZEWODOWE
Prawdziwie bezprzewodowy komputer rowerowy bez wtyczki (z wyjątkiem ładowania)! Nie ma potrzeby łączenia się z laptopem, aby synchronizować dane jazdy, pobierać mapy lub aktualizować oprogramowanie. Wszystko to można zrobić przez WiFi, Bluetooth lub ANT +.
TECHNOLOGIA DWUPASMOWA ANT + I BLUETOOTH
Funkcje ANT + i Bluetooth umożliwiają sparowanie dowolnych preferowanych urządzeń i czujników.
INTEGRACJA Z RADAREM ANT +
Sparuj radar cofania ANT + ze swoim ELEMNT BOLT, aby uzyskać informacje o zbliżeniu w czasie rzeczywistym pojazdów zbliżających się do Ciebie od tyłu. ELEMNT BOLT ma ekran, który dodaje szary kanał i ikony samochodów po lewej stronie ekranu ELEMNT BOLT oraz podświetla górne diody LED, aby wskazać obecność i prędkość nadjeżdżających pojazdów.
FUNKCJONALNOŚĆ GPS
Zintegrowany GPS z prostymi, wyraźnymi mapami ułatwiającymi nawigację w dowolnym miejscu na świecie.
NAWIGACJA KOLEJNA
Otrzymuj wskazówki krok po kroku dzięki funkcji Take Me To w aplikacji ELEMNT Companion oraz trasom w Komoot i Ride With GPS.
ZAWIERA GLOBALNE MAPY
Fabrycznie załadowane mapy Ameryki Północnej, Europy, Azji, Oceanii i Ameryki Południowej. Mapy Rosji, Azji i Afryki, które można pobrać przez Wi-Fi.
AUTOMATYCZNE I BEZPRZEWODOWE POBIERANIE TRAS I PRZESYŁANIE TRENINGÓW
Po zsynchronizowaniu ze zgodnymi kontami (Strava, Ride With GPS, Best Bike Split, Komoot, MTB Project, SingleTracks), zapisane trasy zostaną automatycznie i bezprzewodowo pobrane do ELEMNT BOLT. Ukończone przejazdy zostaną automatycznie przesłane na wszystkie autoryzowane konta osób trzecich.
SYNCHRONIZACJA TRASY PRZEZ BLUETOOTH
Cała magia synchronizacji tras Wi-Fi może być teraz wykonywana przez Bluetooth! Automatycznie wysyłaj dowolną trasę do ELEMNT BOLT ze swojego smartfona za pomocą aplikacji ELEMNT Companion.
PRZEJDŹ DO (GENERACJA TRASY NA ŻĄDANIE)
W aplikacji towarzyszącej ELEMNT wybierz opcję Zabierz mnie do, aby wprowadzić miejsce docelowe, adres lub punkt zainteresowania i wygenerować trasę ze szczegółowymi wskazówkami i zsynchronizować ją z ELEMNT przez Bluetooth.
ZAPISANE LOKALIZACJE
Zapisz swoje ulubione lokalizacje bezpośrednio w aplikacji ELEMNT Companion, dzięki czemu możesz łatwo wygenerować trasę w locie i uzyskać szczegółowe wskazówki do często odwiedzanych miejsc.
AERODYNAMICZNE I ZINTEGROWANE MOCOWANIE ZEWNĘTRZNE
Wahoo współpracował ze znanym na całym świecie ekspertem w dziedzinie aerodynamiki kolarskiej Dimitrisem Katsanisem, aby stworzyć komputer rowerowy napędzany wydajnością. Zaprojektowany jako system, jednostka ELEMNT BOLT i zintegrowane przednie mocowanie staje się testowanym przez CFD, wysoce aerodynamicznym systemem, który jest montowany z przodu roweru.
ZINTEGROWANY ŚRUBA BLOKUJĄCA MOCOWANIE
Zawiera śrubę blokującą, której rowerzyści mogą użyć do przymocowania komputera do uchwytu. W przypadku użycia, ELEMNT BOLT może pozostać na rowerze podczas ważenia w wyścigach UCI.
2.2-CALOWY EKRAN PRZEKĄTNY
Wyświetlacz o przekątnej 2,2 cala (56 mm) jest większy niż w przypadku wiodącego konkurenta, dzięki czemu wszystkie dane i trasy są dobrze widoczne.
W PEŁNI DOSTOSOWYWANY EKRAN
Istnieje strona dla każdego elementu Twojej jazdy: widok treningu z pełnym spojrzeniem na wskaźniki wydajności, widok wspinaczki do śledzenia podjazdów w czasie rzeczywistym, widok mapy, aby pozostać na kursie, śledzenie na żywo i nie tylko. Wszystkie ekrany można w pełni dostosować z poziomu aplikacji ELEMNT Companion.
PRZYCISKI PRZYJAZNE DLA UŻYTKOWNIKA
Trzy dotykowe i łatwe do naciśnięcia przyciski na górze urządzenia pozwalają szybko przełączać ekrany dla wszystkich parametrów jazdy.
ZAWIERA RÓŻNE OPCJE MONTAŻU
Dwie solidne i bezpieczne opcje montażu - aerodynamiczny przód i mostek - dzięki czemu możesz zobaczyć jazdę, gdzie chcesz.
BATERIA ŁADOWANA PRZEZ USB
Zasilany akumulatorem USB zapewniającym do 15 godzin pracy na baterii.
DOSTOSOWYWANE WSKAŹNIKI LED QUICKLOOK
Dwa rzędy konfigurowalnych wskaźników LED zapewniają szybką wizualną wskazówkę, aby sprawdzić, czy nadążasz za wskaźnikami wydajności, lub podążać za wskazówkami nawigacyjnymi.
PERFEKCYJNE PRZYCISKI ZOOM WIDOKU
Łatwo dostępne przyciski z boku urządzenia umożliwiają powiększanie i pomniejszanie pól danych za jednym dotknięciem.
PORTAL NA ŻYWO
Funkcja Live Track umożliwia udostępnianie łącza SMS-em lub e-mailem za pomocą aplikacji ELEMNT Companion, dzięki czemu inni mogą śledzić Twoją jazdę w czasie rzeczywistym na portalu internetowym Live Track. Idealny do bezpiecznego lokalizowania przez bliskich, śledzenia przez trenera, a nawet do spotkań z innymi jeźdźcami na trasie. Ta funkcja jest dostępna tylko podczas jazdy ze smartfonem.
POWIADOMIENIA TEKSTOWE, E-MAILOWE, TELEFONICZNE
Wyświetla alerty na ekranie, za pomocą diod LED i wyskakujących okienek, aby powiadomić Cię, gdy ważne kontakty próbują się z tobą skontaktować. Dostępne tylko, jeśli jeździsz ze smartfonem i można je łatwo wyłączyć w trybie Nie przeszkadzać.
INTELIGENTNA KONTROLA TRENERA KICKR
Użyj ELEMNT BOLT, aby kontrolować KICKR, KICKR CORE lub KICKR SNAP w trzech różnych trybach - tryb poziomu, tryb ERG oraz tryb tras i historii jazdy. W trybie historii tras i jazdy ELEMNT steruje KICKR, aby automatycznie zmieniać opór, aby dopasować się do profilu wysokości trasy.
STEROWANIE ANT + FE-C
Użyj ELEMNT do kontrolowania inteligentnych trenerów innych niż Wahoo, które są wyposażone w ANT + FE-C.
PLANOWANE TRENINGI NA URZĄDZENIU
TrainerRoad, TrainingPeaks i Today's Plan są w pełni zintegrowane z ELEMNT BOLT. Teraz możesz zobaczyć swój plan treningowy, wykonywać ustrukturyzowane treningi i automatycznie przesyłać dane z powrotem do aplikacji. Przeprowadź swój plan ćwiczeń na zewnątrz lub w pomieszczeniu. W inteligentnym trenerze KICKR KICKR automatycznie zmieni opór, aby dopasować docelową moc każdego interwału, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać swój zaplanowany trening.
STRUKTURALNE TRENINGI TEAM INEOS NA URZĄDZENIU
Fabrycznie załadowany pięć ustrukturyzowanych treningów do wykonywania w pomieszczeniach lub na zewnątrz - dwa testy FTP i trzy ustrukturyzowane treningi Team Ineos zaprojektowane przez trenerów zespołu.
INTEGRACJE OPROGRAMOWANIA: STRAVA, BEST BIKE SPLIT, KOMOOT I RIDE Z GPS
ELEMNT ROAM jest w pełni zintegrowany z Twoimi ulubionymi aplikacjami:
 • Strava: Śledź swój względny wysiłek i segmenty na żywo, wraz ze statusem postępu i ostatecznym pchnięciem, które pomogą Ci zmiażdżyć PR lub KOM.
 • Best Bike Split: Prowadzi Cię podczas wyścigu z celami mocy i prędkości dostosowanymi do toru i planu wyścigu. Jeśli trasa kursu jest załadowana do Twojego ELEMNT, możesz również jeździć nią w pomieszczeniu na dowolnym trenerze Wahoo KICKR w celu zaawansowanego przygotowania.
 • Komoot: szczegółowe wskazówki dojazdu z wyskakującymi okienkami i powiadomieniami LED dla tras Komoot
 • Jazda z GPS: szczegółowe wskazówki nawigacyjne z wyskakującymi okienkami i powiadomieniami LED dla tras Ride with GPS
 • Dowiedz się więcej dzięki naszej pełnej liście zgodnego oprogramowania.
INTEGRACJE SPRZĘTOWE: ELEKTRONICZNE ZMIANY BIEGÓW, MIĘŚNIOWE CZUJNIKI TLENU I MONITORY PEDAŁU
ELEMNT ROAM jest w pełni zintegrowany z wybranym sprzętem i wyświetla odpowiednie wskaźniki:
 • Elektroniczne dźwignie zmiany biegów
  • Wyświetla wizualne i numeryczne wskazanie przednich i tylnych biegów oraz akumulatora zmiany biegów.
  • Shimano Dura Ace Di2, SRAM eTAP, FSA WE i Campagnolo EPS
 • Czujniki tlenu w mięśniach
  • Wyświetla wskaźniki nasycenia i całkowitej hemoglobiny podczas treningu lub okrążenia
  • BSXInsight i Moxy Muscle Oxygen Sensors
 • Mierniki mocy
  • Wyświetla pomiar mocy na dwóch nogach i efektywność pedałowania
  • Monitor pedałowania Pioneer
 • Poznaj szczegóły dzięki naszej pełnej liście kompatybilnego sprzętu.
INTEGRACJE SZLAKÓW GÓRSKICH
Automatycznie synchronizuj listę rzeczy do zrobienia z projektu MTB i listę życzeń z Singletracks do Twojego ELEMNT BOLT przez WiFi lub Bluetooth
FUNKCJA DODATKOWA! BEZPŁATNE PRÓBY OD NASZYCH ULUBIONYCH PARTNERÓW APLIKACJI
Gdy zarejestrujesz swój ELEMNT BOLT w aplikacji towarzyszącej, otrzymasz od naszych partnerów wspaniałe oferty:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl